rings
Canlı Destek callme İletişim gosem
Siz Rahat Uyuyun Diye Biz Ayaktayız !
phone
Telefon
+90 (530) 601 53 65
mail1
E-Posta
info(at)nak.org.tr
date
MESAİ SAATLERİ
7 Gün, 24 Saat
CANLI DESTEK
» » Yenişehir Kayıp Operasyonu
28 Eki 2012

Yenişehir Kayıp Operasyonu

Yenişehir Kayıp Operasyonu Yenişehir’e bağlı Burcun Köyü’ne doğru arabasıyla yola çıkan 32 yaşındaki Hakan Demir, yol kenarına otomobilini bırakarak yürüyüş yapmaya başladı. Ancak akşam karanlığı çökünce Demir, geldiği yönü bulamadı ve kayboldu.

Uzun süre yürüyen ve kaybolan Demir ailesine “Ben kayboldum” şeklinde mesaj attı. Bunun üzerine aile, Bursa İl Jandarma Komutanlığı ekiplerine haber verdi.

Bursa’dan yola çıkan NAK ve AKUT arama kurtarma ekipleri ile Sivil Savunma ve jandarma ekipleri Sazak-Ilısu mevkine kadar Demir’i aradı. Ancak bölgenin dağlık olması sebebiyle Demir’e ulaşmakta güçlük çeken ekipler, bölgeyi iyi bilen bir çobandan yardım istedi. Ekiplerin 5 saatlik çalışması sonucu Demir şoka girmiş halde Ekibimiz tarafından bulundu.

Kaybolduğu yerden alınarak sedye ile köy yoluna çıkarılan Demir, olay yerine gelen ambulansla Yenişehir Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Demir’in sağlık durumun iyi olduğu öğrenilirken aile, Demir’in bulunmasıyla rahat bir nefes aldı.

NAK Arama Kurtarma...


Yenişehir Kayıp OperasyonuYenişehir Kayıp OperasyonuYenişehir Kayıp OperasyonuYenişehir Kayıp OperasyonuYenişehir Kayıp OperasyonuYenişehir Kayıp OperasyonuYenişehir Kayıp OperasyonuYenişehir Kayıp Operasyonu
Benzer Konular
Bilecik Pelitözü Trafik Kazasına Müdahale
29 Mar 2015
İnegöl Sualtı Ceset Çıkartma Operasyonu
13 Eyl 2014
Yaralı Ayı Operasyonu
19 Nis 2013
Orhaneli Yolu Trafik Kazasına Müdehale
11 Şub 2013
Yaşlı adam donmak üzereyken bulundu
01 Oca 2013
Canbaz Köyü Kayıp Arama Operasyonu
07 Kas 2012
Yenişehir Bayır Köyü - Helikopter Kazası
07 Nis 2011

Добавить комментарий

Автору будет очень приятно узнать обратную связь о своей новости.

arrow