rings
Canlı Destek callme İletişim gosem
Siz Rahat Uyuyun Diye Biz Ayaktayız !
phone
Telefon
+90 (530) 601 53 65
mail1
E-Posta
info(at)nak.org.tr
date
MESAİ SAATLERİ
7 Gün, 24 Saat
CANLI DESTEK
» » Yaşlı adam donmak üzereyken bulundu
01 Oca 2013

Yaşlı adam donmak üzereyken bulundu

Yaşlı adam donmak üzereyken bulundu Karacabey'e bağlı Keşlik Köyü'nde köy çevresinde gezmek için dün sabah evden ayrılan ve bir daha kendisinden haber alınamayan Ali Rıza Özkan'ı bulmak için seferber olan köylüler, sonuç alamayınca jandarmayı aradı. Jandarma ve NAK Arama Kurtarma ekipleri, bölgede arama kurtarma çalışması başlattı. Evli ve 5 çocuk babası alzheimer hastası Ali Rıza Özkan'ın zaman zaman köy çevresinde gezintiye çıktığını söyleyen muhtar Bünyamin Denizhan, haber alınamaması üzerine jandarmaya bilgi verdiklerini ve köylülerin seferber olarak arama çalışması gerçekleştirdiğini anlattı.

Köylülerin gece geç saatlere kadar süren aramasından sonuç çıkmazken Bursa'dan gelen jandarma ve NAK arama kurtarma ekipleri eğitimli köpekler eşliğinde sabahın ilk ışıklarıyla yoğun çalışma başlattı. Köy çevresi, su depoları, ormanlık arazi ve gölet etrafında karış karış arama yapan ekiplere İl Jandarma Komutanlığı'ndan gelen komando birliği de destek verildi.

Kurtarma ekipleri, Ali Rıza Özkan'ı yaklaşık 24 saat sonra bu sabah köyün 2 kilometre uzağında gölet kenarındaki zeytin bahçesinde donmak üzereyken buldu. Yaşlı adam daha sonra Karacabey Devlet Hastanesi'ne getirilerek tedavi altına alınırken sağlık durumunun iyi olduğu açıklandı.

Yaşlı adam donmak üzereyken bulunduYaşlı adam donmak üzereyken bulunduYaşlı adam donmak üzereyken bulunduYaşlı adam donmak üzereyken bulunduYaşlı adam donmak üzereyken bulundu

Benzer Konular
Çaybaşı Kayıp Vatandaşımızı Arama Operasyonu
14 May 2016
Söğütpınar Kayıp Arama Operasyonu
22 Nis 2016
Uluabat Gölkıyı Kayıp Arama Operasyonu
06 Şub 2016
Gülümbe Köyü Kayıp Vatandaşı Arama Operasyonu
19 Mayıs 2015
Keles Düvenli Köyü Kayıp Arama Operasyonu
13 Oca 2014
İznik Dereköy Kayıp Arama Operasyonu
26 Ağu 2013
Yenişehir Kayıp Operasyonu
28 Eki 2012

Добавить комментарий

Автору будет очень приятно узнать обратную связь о своей новости.

arrow