rings
Canlı Destek callme İletişim gosem
Siz Rahat Uyuyun Diye Biz Ayaktayız !
phone
Telefon
+90 (530) 601 53 65
mail1
E-Posta
info(at)nak.org.tr
date
MESAİ SAATLERİ
7 Gün, 24 Saat
CANLI DESTEK
» » Kuruçeşme Karda Kaybolan Vatandaşı Kurtarma Operasyonu
30 Ara 2016

Kuruçeşme Karda Kaybolan Vatandaşı Kurtarma Operasyonu

29.12.2016 tarihinde Nilüfer ilçesi Kuruçeşme mahallesinde ikamet eden 44 yaşındaki vatandaş, soğuktan etkilenen hayvanlar için şehre yiyecek almaya gitmiş, dönüş yolunda ise yoğun yağan kar nedeni ile yolların kapanması sonucu aracında mahsur kalmıştır. Köye yürüyerek ulaşmayı hedefleyen vatandaş 80 cm'yi bulunan kar ve aşırı soğuk nedeni ile bölgede buluan bir taş ocağı şantiyesine sığınmıştır.

Kendisinden uzun bir süre haber almayan ailesi ise Nilüfer Belediyesini arayarak eşinin mahsur kalabileceği bilgisini vermesi üzerine ekibimize gelen ihbar sonucu 4 kişilik acil bir tim oluşturularak bölgeye intikal edilmiştir. İlk aşamada vatandaşın yolda kalan aracına rastlanılmış ve yapılan inceleme sonucu aracın terk edildiğinin anlaşılması üzerine bölgede arama yapan ekiplerimiz kısa sürede vatandaşa ulaşmıştır. 

Yolda kalan aracı hareket ettirmek için yoğun çaba harcayan NAK Arama Kurtarma ekibimiz, vatandaşımızı ve aracında bulunan erzakları kendi araçlarına alarak yola devam etmiş, köye 2 km kala yolun iyice kapanması üzerine ise yollarına yürüyerek devam etme kararı alınmış ve toplamda 3 saat süren kurtarma çalışması, mahsur kalan vatandaşımızın ailesi ile kavuşması ardından son bulmuştur.

Kuruçeşme Karda Kaybolan Vatandaşı Kurtarma OperasyonuKuruçeşme Karda Kaybolan Vatandaşı Kurtarma OperasyonuKuruçeşme Karda Kaybolan Vatandaşı Kurtarma OperasyonuKuruçeşme Karda Kaybolan Vatandaşı Kurtarma OperasyonuKuruçeşme Karda Kaybolan Vatandaşı Kurtarma OperasyonuKuruçeşme Karda Kaybolan Vatandaşı Kurtarma OperasyonuKuruçeşme Karda Kaybolan Vatandaşı Kurtarma OperasyonuKuruçeşme Karda Kaybolan Vatandaşı Kurtarma OperasyonuKuruçeşme Karda Kaybolan Vatandaşı Kurtarma OperasyonuKuruçeşme Karda Kaybolan Vatandaşı Kurtarma OperasyonuKuruçeşme Karda Kaybolan Vatandaşı Kurtarma OperasyonuKuruçeşme Karda Kaybolan Vatandaşı Kurtarma Operasyonu

Benzer Konular
13 Gündür Aranan Alzheimer Hastası Kestel'de Bulundu
19 Oca 2017
Uludağda Kaybolan Bayan Vatandaşımızı Kurtarma Operasyonu
15 Oca 2017
İnegöl ve İznik'te Kaybolan Vatandaşları Arama Operasyonları
15 Oca 2017
2017 Kar Operasyonları
09 Oca 2017
Uludağ, Kilimli Göl Mahsur Kalma Operasyonu
19 Ağu 2016
Vadide Mahsur Kalan Gençleri Kurtarma Operasyonu
16 Nis 2016
Yolda Kalan DOHAD Aracını Kurtarma Operasyonu
08 Oca 2015

Добавить комментарий

Автору будет очень приятно узнать обратную связь о своей новости.

arrow